Ministranci
24 kwietnia 2017
Intencje Mszy Świętej
21 lipca 2017

Ogłoszenia duszpasterskie – 25 lipca 2021 r.

25 lipca 2021r.

XVII Niedziela Zwykła

 • Dzisiejsza niedziela kończy XXII Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. Z okazji przeżywanego wspomnienia św. Krzysztofa w dzisiejszą niedzielę po każdej Mszy św. odbędzie się poświęcenie pojazdów mechanicznych. Przy okazji poświęcenia można będzie złożyć ofiarę na zakup pojazdów dla misjonarzy – „MIVA POLSKA”.
 • W tym tygodniu patronują nam:
 • W poniedziałek – Św. Joachim i Anna, rodzice Najśw. Maryi Panny;
 • W czwartek – św. Marta;
 • W sobotę – św. Ignacy z Loyoli, kapłan;
 • W najbliższą sobotę, 31 lipca br. o godz. 15.00 zostanie odprawiona w naszym kościele Msza św. w intencji druhen i druhów OSP Bilcza z racji 95. rocznicy powstania oraz z okazji poświęcenia nowej remizy.
 • W przyszłą, pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 8.00 odbędzie się zmiana tajemnic różańcowych.
 • Kielecka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę zaprasza do włączenia się w grupę duchową. Przez codzienną modlitwę, w miarę możliwości udział w kościele we Mszy św. i przyjęcie Komunii św. duchowy pielgrzym łączy się z wędrującymi do Matki Bożej Częstochowskiej. Cennym darem jest ofiarowanie cierpienia Panu Bogu w intencji pielgrzymów, dlatego chorzy i cierpiący są szczególnie zaproszeni do duchowego pielgrzymowania. W czasie rekolekcji w drodze pątnicy będą pamiętać w codziennej modlitwie o duchowych siostrach i braciach.
 • W przyszłą niedzielę, przy naszym kościele organizowana będzie zbiórka ofiar na zakup pieczywa i napojów dla pielgrzymów, którzy przybędą do nas w przyszłą niedzielę, 8 sierpnia.
 • Serdecznie dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na kościół  rodzinie, która w ubiegłym tygodniu pracowała. Prosimy o pomoc przy sprzątaniu kościoła mieszkańców ul. Bursztynowej w piątek po Mszy św. o godz. 18.00.
 • Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej!

WSZYSTKIM PARAFIANOM I GOŚCIOM

ŻYCZYMY BŁOGOSŁAWIONEGO CZASU WAKACJI!

 

SOLENIZANTOM SKŁADAMY NAJLEPSZE ŻYCZENIA

i WYPRASZAMY WSTAWIĘNNICTWA

ICH ŚWIĘTYCH PATRONÓW!