Ministranci
24 kwietnia 2017
Intencje Mszy Świętej
21 lipca 2017

Ogłoszenia duszpasterskie – 26 września 2021 r.

26 września 2021r.

XXVI Niedziela Zwykła

 • W najbliższy piątek rozpoczynamy miesiąc październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zachęcamy wszystkich parafian: dzieci, młodzież i dorosłych, do licznego udziału w codziennej Mszy Świętej i w nabożeństwie różańcowym, które w naszym kościele będą odprawiane w dni powszednie po Mszy św. o godz. 17.00, a w niedziele po Mszy św. o godz. 16.00.
 • Przypominamy również, że od piątku, 1 października Msza św. codzienna odprawiana będzie w naszym kościele w dni powszednie o godz. 17.00, a po nabożeństwie różańcowym będzie sprawowana Msza św. o godz. 18.00.
 • W przyszłą, pierwszą niedzielę października, na Mszy Świętej o godz. 10.00 dzieci przygotowujące się do przyjęcia pierwszej Komunii św. otrzymają poświęcone różańce. Prosimy wszystkich o obecność.
 • W tym tygodniu przypada: I piątek i I sobota miesiąca:
 • W I piątek miesiąca Msze św. zostaną odprawione o godz. 17.00 i 18.00. Okazja do Spowiedzi św. od godz. 16.30-18.00. Nabożeństwo różańcowe będzie o godz. 17.30.
 • W I sobotę Msza św. oraz Nabożeństwo I Sobót o godz. 9.00.
 • Spotkania grup parafialnych:
 • W poniedziałek o godz. 17.30 zbiórka ministrantów. Zapraszamy także chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami.
 • W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 odbędzie się comiesięczna zmiana tajemnic różańcowych.
 • W liturgii Kościoła wspominamy w tym tygodniu:
 • we wtorek – Św. Wacława, męczennika;
 • w środę – Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała;
 • w czwartek – Św. Hieronima, biskupa i doktora Kościoła;
 • w piątek – Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła;
 • w sobotę – Świętych Aniołów Stróżów;
 • W zakrystii można jeszcze się zapisywać na wyjazd na nocne czuwanie do Częstochowy z 4/5 października.
 • Jeśli ktoś chciałby okazać swoim bliskim zmarłym pamięć modlitewną to można już zapisywać ich na tzw. „wypominki”, które w ciągu roku odczytywane będą w niedzielę przed wszystkimi Mszami św. Informujemy również, że od jutra można zamawiać Msze św. w wybranych przez siebie intencjach na rok 2022 od godz. 16.00 w kancelarii parafialnej. Prosimy o wcześniejsze zainteresowanie zwłaszcza te osoby, które planują w przyszłym roku zawrzeć sakrament małżeństwa lub Mszę św. z racji jubileuszu małżeńskiego, pierwszej rocznicy urodzin dziecka, czy też osiemnastki.
 • W przyszłą niedzielę, 3 października w naszej wspólnocie parafialnej przeżywać będziemy doroczny Dzień Seminaryjny. Razem z przedstawicielami Wyższego Seminarium Duchownego w Kielcach modlić się będziemy o nowe, liczne i święte powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. Taca w tym dniu będzie przeznaczona na potrzeby Seminarium.
 • Serdecznie dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na kościół rodzinom, które w ubiegłym tygodniu pracowały. Prosimy o pomoc przy sprzątaniu kościoła kolejne 5 rodzin z ul. Ks. Ściegiennego w piątek po Mszy św. o godz. 18.00.

WSZYSTKIM PARAFIANOM I GOŚCIOM

ŻYCZYMY BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA!

 

SOLENIZANTOM SKŁADAMY NAJLEPSZE ŻYCZENIA

i WYPRASZAMY WSTAWIĘNNICTWA

ICH ŚWIĘTYCH PATRONÓW!