24 kwietnia 2017
Intencje Mszy Świętej
21 lipca 2017

Ogłoszenia duszpasterskie – 9 czerwca 2019 r.

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

9 czerwca 2019r.

• Dziś obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego nazywaną w Polsce „Zielonymi Świątkami”, która kończy w Kościele Okres Wielkanocny.
  • Jutro drugi dzień Zielonych Świąt: oddajemy cześć NMP Matce Kościoła. Święto to podkreśla rolę, jaką Maryja pełni w historii zbawienia i mistycznym Ciele Chrystusa, jakim jest Kościół. Msze św. w naszym kościele zostaną odprawione o godz. 9.00 i 18.00.
  • Przez cały miesiąc czerwiec zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiane codziennie po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00.
  • W najbliższy czwartek, 13 czerwca o godz. 20.00 odprawimy w naszym kościele drugie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Na procesje przynieśmy lampiony. Serdecznie wszystkich zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  • W tym tygodniu patronują nam:
  • we wtorek – Św. Barnaba, apostoł;
  • w piątek – Bł. Michał Kozal, biskup i męczennik;
  • W czwartek obchodzimy Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie za kapłanów oraz o nowe powołania do kapłaństwa.
  • W środę o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie z kandydatami na ministrantów. Zachęcamy szczególnie chłopców, którzy przystąpili w tym roku do I Komunii św.
  • W sobotę, 15 czerwca odbędzie się Spotkanie Młodzieży Diecezji Kieleckiej w Wiślicy. Zapisy tylko do dzisiaj w zakrystii.
  • Serdecznie dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na kościół rodzinom, które w ubiegłym tygodniu pracowały. Prosimy o pomoc przy sprzątaniu kościoła kolejne 5 rodzin z ul. Cisowej w piątek po Mszy św. o godz. 18.00.
  • Z całego serca dziękujemy za wszelkie ofiary, które złożyliście na budowę naszego kościoła! Szczególnie dziękujemy tym rodzinom, które co miesiąc składają zadeklarowane przez siebie ofiary!
  • Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej!

WSZYSTKIM PARAFIANOM I GOŚCIOM

ŻYCZYMY BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA!