24 kwietnia 2017
Intencje Mszy Świętej
21 lipca 2017

Ogłoszenia duszpasterskie – 18 sierpnia 2019 r.

XX Niedziela Zwykła

• Przeżywamy XX niedzielę zwykłą w ciągu roku. W maryjnym miesiącu sierpniu pamiętajmy szczególnie o modlitwie w intencji trzeźwości naszego Narodu.
  • W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
  • we wtorek – św. Bernarda, opata i doktora Kościoła;
  • w środę – św. Piusa X, papieża;
  • w czwartek – Najśw. Maryi Panny Królowej;
  • w sobotę – Św. Bartłomieja Apostoła;
  • Zapraszamy do udziału w tradycyjnych nabożeństwach:
  • w środę ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy;
  • w piątek zaś Koronka do Miłosierdzia Bożego;
  • W przyszłą niedzielę w Morawicy odbędzie się Dzień Dziękczynienia za tegoroczne zbiory. Gminne Dożynki rozpoczną się Mszą św., która zostanie odprawiona w kościele w Morawicy o godz. 12.00.
  • Serdecznie dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na kościół rodzinom, które w ubiegłym tygodniu pracowały. Prosimy o pomoc przy sprzątaniu kościoła kolejne 5 rodzin z ul. Marmurowej w piątek po Mszy św. o godz. 18.00.
  • Z całego serca dziękujemy za wszelkie ofiary, jakie w minionym tygodniu złożyliście na budowę naszego kościoła! Szczególnie dziękujemy tym rodzinom, które co miesiąc składają zadeklarowane przez siebie ofiary!

WSZYSTKIM PARAFIANOM I GOŚCIOM

ŻYCZYMY BŁOGOSŁAWIONEGO CZASU WAKACJI!

SOLENIZANTOM SKŁADAMY NAJLEPSZE ŻYCZENIA

i WYPRASZAMY WSTAWIENNICTWA