24 kwietnia 2017
Intencje Mszy Świętej
21 lipca 2017

Ogłoszenia duszpasterskie – 9 sierpnia 2020 r.

9 sierpnia 2020r.

XIX Niedziela Zwykła

• W najbliższy czwartek, 13 sierpnia o godz. 20.00 odprawimy w naszym kościele kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Na procesje przynieśmy lampiony. Serdecznie wszystkich zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  • W sobotę, 15 sierpnia przypada UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP. Msze św. w naszym kościele zostaną odprawione wg porządku niedzielnego, tj. o godz. 8.00, 10.00, 11.30 i 16.00(ślubna). Jest to jedno z sześciu w roku tzw. „świąt nakazanych” – zobowiązujących nas do udziału we Mszy św.
  • W Polsce Uroczystość Wniebowzięcia NMP jest znana i obchodzona jako Święto Matki Bożej Zielnej. Na Mszach św. do południa pobłogosławimy kwiaty, zioła, zboże i owoce. Prosimy o ich przyniesienie!
  • Z tym świętem maryjnym tradycyjnie pamięcią sięgamy do naszej historii, aby wspominać „Cud nad Wisłą” z 1920 roku. Polecajmy Królowej Polski losy naszego Narodu.
  • Sobotnia Uroczystość jest również świętem patronalnym kościoła w Brzezinach. Suma Odpustowa w Brzezinach o godz. 12.00.
  • W tym tygodniu patronują nam:
  • W poniedziałek – Św. Wawrzyniec, diakon i męczennik;
  • We wtorek – Św. Klara, dziewica;
  • W piątek – św. Maksymilian Maria Kolbe, kapłan i męczennik;
  • Serdecznie dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę na kościół  rodzinom, które w ubiegłym tygodniu pracowały. Parze młodej z dnia wczorajszego dziękujemy za kwiaty, które zdobią nasz kościół. Prosimy o pomoc przy sprzątaniu kościoła kolejne 5 rodzin z Jana Pawła II w piątek po Mszy św. o godz. 18.00.
  • W przyszłą niedzielę, 16 sierpnia br. odbędzie się przy naszym kościele zbiórka ofiar na ratującą życie operację nogi dla chorego dziecka Natana Kaliksta.

WSZYSTKIM PARAFIANOM I GOŚCIOM

ŻYCZYMY BŁOGOSŁAWIONEGO CZASU WAKACJI!

SOLENIZANTOM SKŁADAMY NAJLEPSZE ŻYCZENIA

i WYPRASZAMY WSTAWIĘNNICTWA