24 kwietnia 2017
Intencje Mszy Świętej
21 lipca 2017

Ogłoszenia duszpasterskie – 16 lutego 2020 r.

• Przeżywamy dzisiaj 6 Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego.
  • W najbliższą sobotę przypada liturgiczne Święto Katedry Św. Piotra Apostoła. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie w intencji Ojca Świętego Franciszka, który jest następcą św. Piotra.
  • Zapraszamy do udziału w nabożeństwach:
  • we środę ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy;
  • w piątek zaś Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  • Spotkania grup parafialnych:
    • We wtorek po Mszy św. o godz. 17.00 odbędzie się zbiórka ministrantów młodszych ze Szkoły Podstawowej;
    • W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego. Omawiany będzie fragment Mt 5, 17 – 37.
  • Kandydaci do bierzmowania rozpoczną od najbliższej środy zdawanie Katechizmu i wiadomości elementarnych dotyczących sakramentu bierzmowania. Prosimy o solidne przygotowanie i przybycie na egzamin w wyznaczonym dla kandydata terminie.
  • 25 lutego br. odbędzie się pielgrzymka do Uniejowa na Nabożeństwo Medżugorskie. Zapisy u Pana Tadeusza pod nr tel. 796109904.
  • Serdecznie dziękujemy za posprzątanie kościoła, ofiarę na kościół  rodzinom, które w ubiegłym tygodniu pracowały. Prosimy o pomoc przy sprzątaniu kościoła kolejne 5 rodzin z ul Ks. Ściegiennego w piątek po Mszy św. o godz. 17.00.
  • Z całego serca dziękujemy za wszelkie ofiary, jakie w minionym tygodniu złożyliście na dalsze prace związane z budową naszego kościoła!

WSZYSTKIM PARAFIANOM I GOŚCIOM

ŻYCZYMY BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA!